שוב לעבור חברת איחסון? :(

סימנים ראשונים ניתנו כבר בשבת מוקדם בבוקר כאשר האתר נפל למשך בערך שעה, כך שהיום כאשר האתר לא עלה, ממש לא הופתעתי יותר מדי, אבל אחרי יותר משעה החלטתי להציק לאנשי התמיכה והתברר שמשום מה "your service was not started"…. כניסה לאתר גילתה שהבעיה היתה כנראה הרבה יותר חמורה מאחר התגלה מולי פנל הניהול הנחמד של וורדפרס 2.3…..

כאילו בכוונה מסתבר שכנראה השרת או הכונן הקשיח שלו קרסו וכנראה שהגיבוי האחרון היה מיום שישי בטח משתי דקות לפני ששדרגתי ל2.5. ולהגדיל את אפקט העצבים ברגע ששידרגתי ל2.5 הפעלתי מחדש את תוסף הגיבוי אבל כיוונתי אותו רק לגיבוי שבועי :( . מזל שיש google cache….

באופן עקרוני בהחלט מקובל עלי שעבור 4$ לחודש אני לא יכול לצפות לזמינות של 99.9% וכל עוד הנפילות הן למספר דקות פעם בכמה ימים זה ממש לא מפריע לי, אבל דברים כמו גיבוי יומי של בסיס הנתונים, או גיבוי של כל השרת ברגע שהוא התחיל לגלות בעיות בשבת, וכמובן הודעה פרואקטיבית לבעלי האתרים שהיתה נפילה וכדאי שיבדקו נזקים, נראים לי דברים בסיסיים, במיוחד האחרון.

לפחות התמיכה שלהם מהירה ואין לי ממש כח להתתחיל להתעסק עם העברת האתר לאחסון אחר, אז אני אחכה לסוף התקופה באוקטובר ואז אעבור לחברה שמהניסיון שלי היא הכי טובה – siteground. עוד לא חוויתי שם טיפול בנפילה, אבל ההרגשה היא שיושבים שם אנשי תמיכה מקצוענים ביותר.

4 תגובות “שוב לעבור חברת איחסון? :(”

 1. חבל על הזמן והלתעצבן. בכל חברות האחסון יש נפילות ובדיעבד כולם יותר חכמים.

  איכשהו מצאתי שכולם טובים, כולם נותנים פחות או יותר את אותו שירות באותם מחירים (פלוס מינוס) וכולם גם בעלי רמת אפטיים זהה – כותבים 99% מתכוונים לפחות

 2. אני מתעצבן בעיקר מזה שהם לא הודיעו שהיתה תקלה ומה היא היתה.

  אם הייתי מקבל הודעה שהאתר נפל הייתי בודק האם הכל בסדר, אבל מאחר שלא הודיעו לי כלום חיכיתי שעה עד שהחלטתי להתחיל לנדנד.

 3. אני מאוד מרוצה עם Dreamhost, אני מחזיק שם כמה עשרות אתרים מבוססי וורדפס. המחיר הוא כ-$7 לחודש, שבו עדיין אי אפשר לצפות ל-uptime של 99.99%, אבל בינתיים אין נפילות משמעותיות במיוחד (יותר מעשר דקות).

  בנוסף אני מאוד נהנה מכך שטרם נתקלתי במשימה שהתקשתי לבצע עקב אי תמיכה מצד חברת האחסון (כולל כל אופציה איזוטרית ב-php). והתמיכה נפלאה.

  אם תבחר להשתמש בהם יש ברשת המון Promo codes עם הנחות משמעותיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים