בגוגל למדו להעביר כסף לחשבונות בנק בישראל

פורסם במקור :17/1

ציפיתי לזה מרגע שגוגל פתחו את הסניף הישראלי, הייתי משוכנע שזה מגיע מהרגע שבו גוגל הכריזו על שיתוף הפעולה עם תפוז בכל הקשור לפירסומות בתוצאות חיפוש, וכנראה הרגע הזה הגיע, גוגל נותנים אפשרות להעברת כספים ישירות לחשבון הבנק עבור הכסף שנצבר מפרסומות הadsence.

fiLi (המפעיל של ישראלוונטי) מדווח על זה. אני ניסיתי את המנגנון היום בבוקר ואני אעדכן כאשר הכסף (גוגל שולחים דוגמית כניסוי) אכן יצליח להגיע לחשבון הבנק שלי.

פיתרון כאב הראש שכרוך בהפקדת צ'קים במטבע זר, עם כל העמלות הקשורות לכך, לדעתי הופך את adsence לתוכנית עוד יותר אטרקטיבית עבור בעלי אתרים קטנים שמעונינים בהכנסה מפרסום.

עדכון 20/1:

קיבלתי 83 אגורות בהעברה מהבנק האמריקני סיטי בנק.  מאחר שהסכום כל כך קטן לא נראה לי שיש מקום לחששות של אבי בליזובסקי על עמלות רצחניות. למיטב ידעתי לסיטי בנק יש סניף ישראלי ויתכן שההעברה נעשתה ממנו ולכן אין את עמלות ההעברה והמרה שחלות על סכומי כסף המתקבלים מבנקים בחו"ל.

3 תגובות “בגוגל למדו להעביר כסף לחשבונות בנק בישראל”

  1. פינגבק: שווה קריאה
  2. זה לא מדויק, בבנק הבינלאומי לפחות, העברה בנקאית בינלאומית כרוכה בעמלת מינימום של 25 דולר לעומת זאת הפקדת צ'ק רק 3.5 דולר.

  3. אני מניח שזו תהיה העברה מקומית. בכל זאת יש לגוגל סניף בישראל…

    כחלק מהגדרת חשבון הבנק אליו ישלח הכסף הם מצינים שהם ינסו לשלוח סכום קטן. אני מניח שהם מודעים לענין העמלות ולא היו שולחים סכומים שהיו נאכלים מידית על ידי הבנקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים