די לספאם! תוסף האנטי-ספאם המהולל יוצא בגירסא 1.0

יש גירסא עדכנית פה

תזכורת מאירועי הפרקים הקודמים. למרק נמאס מכל הספאם שהוא מקבל בתגובות ושאומנם נחסמות על ידי האקיזמט, אבל מאחר שהאקיזמט מדי פעם מזהה גם תגובות תקינות לחלוטין כספאם, צריך לעבור על הרשימה הארוכה בשביל לודא שלא נאכלה תגובה תקינה. ישב מרק וחשב והגה רעיון, פשוט לזרוק לפח כל תגובה שמכילה רק את שפת האינגליזים לפח, עוד לפני שהאקיזמט זוכה לראותה.

בגירסא 1.0 נוספה אפשרות להתאמה אישית של ההודעה המוצגת בפני אותם אנשים תמימים שלגמרי במקרה כתבו תגובה באינגליזית.

להתקנה צריך ליצור ספריה בשם dieonspam מתחת לספרית הplugins בהתקנת הוורדפס שלכם ולהעתיק אליה את הקובץ הזה. מי שחפצה נפשו במנשק עברי מוזמן להעתיק גם את שני הקבצים הבאים 1 ו 2 לאותו מקום. לאחר מכן ניתן לשנות את ההודעה מסך האדמיניסטרציה תחת תפריט ה אפשרויות/די לספאם ואז כל מה שנשאר לעשות זה להפעיל את התוסף מחלון התוספים.

נסו ותהנו. אם לא נהנתם אנא חיזרו לפה וספרו למה.

נ.ב.

ברצוני לשריין מקום בגיהנום לאדם שכתב את תוכנת התרגום הנקראת poEdit. סביר להניח שנכתבו כבר תוכנות הרבה יותר גרועות ממנה אבל זו התוכנה הראשונה בה לחיצה על OK לא שומרת את הנתונים אם לא מבצעים טקס וודו קטן לפני כן. לא זוכר כמה זמן בזבזתי עד שהבנתי את זה, אבל כל דקה מזמן זה בוזבזה לשווא.

5 תגובות “די לספאם! תוסף האנטי-ספאם המהולל יוצא בגירסא 1.0”

  1. לא משנה, כבר בדקתי.
    עובד יופי, אבל בעיה אחת רצינית.
    ניסיתי לפרסם תגובה עם מילה בתור לינק וזה לא התאפשר ומה לעשות ולפעמים דווקא כן משאירים לי לי תגובות כאלה.

  2. אבל קישורים זה סימן היכר ברור לספאם :( . אני רוצה להניח שאנשים שמגיבים יבינו את הודעת השגיאה שהם יקבלו ויוסיפו מילה בעברית לקישור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים